/ LT LV EE RU Rīga Ventspils Talsi Liepāja Saldus Tukums Jūrmala Jelgava Ogre Valmiera Cēsis Alūksne Madona Jēkabpils Daugavpils Rīga Ventspils Talsi Liepāja Saldus Tukums Jūrmala Jelgava Ogre Valmiera Cēsis Alūksne Madona Jēkabpils Daugavpils www.graftik.lv
Home - Par Mums
 
Sākumlapa
Jaunumi un Apmācības
Veselība & labsajūta
High Care Procedūras
High Care produkti
High Care pakalpojumi Latvijā
Hige Care pakalpojumi Lietuvā
High Care Pakalpojumi Igaunijā
High Care Pakalpojumi Lielbritānijā
Par Mums
Par Mums
Kur Mūs Atrast
1985.gadā Āhenē (Vācijā) tika izveidota firma MEDIZINTECHNIK RUDOLF WEYERGANS GMBH, kura vēl pēc pieciem gadiem, 1990. gadā, tika pārdēvēta par WEYERGANS High-Care AG. Tās dibinātājs un īpašnieks ir sociologs Dr.Rudolfs Weyergans. WEYERGANS High-Care AG medicīniski zinātniskās padomes vadītāja šobrīd ir Dr. Käthe Kreft-Weyergans - diplomēta bioloģe un gēnu speciāliste.

Visi produkti un metodikas, ko piedāvā WEYERGANS High-Care AG, pamatojas uz jaunākajiem pētījumiem kosmētikas un Celulīta ārstēšanas jomās. Procedūras tiek veiktas, izmantojot mūsdienīgu aparatūru un augstas kvalitātes produktus sejas un ķermeņa kopšanai.

1997.gadā sākās firmas WEYERGANS High-Care AG sadarbība ar SIA „Stella – A.B.” Latvijā.


1997.gads. Latvijas speciālistu un uzņēmēju pirmais brauciens uz WEYERGANS High-Care AG Vācijā Gut Boisdorfā.

SIA „Stella – A.B.” ir dibināta 1992.gadā un jau vairāk kā 25 gadus nodarbojas ar profesionālu skaistumkopšanas un veselības līdzekļu un iekārtu izplatīšanu. SIA „Stella - A.B” ir Weyergans High Care ekskluzīvais izplatītājs Latvijā jau 25 gadus. Šajā laikā firmas „Stella – A.B.” direktore, ārste – kosmetoloģe Solveiga Aminjara, ir izveidojusi draudzīgu High Care saimi Latvijā. Sadarbojoties ar Latvijas ārstu fizikālās terāpijas un rehabilitācijas asociāciju, izveidota nopietna apmācību bāze. Iegūts plašs sadarbības partneru loks, kuri ir pārliecinājušies par SIA „Stella – A.B.” stabilitāti un piedāvāto produktu kvalitāti.

No 2009. gada Stella -A.B. ir Weyergans HIgh Care oficiālais izplatītājs visā Baltijā. Lietuvas un Igaunijas informāciju skatīt attiecīgās sadaļās.

Starptautiskajai High Care saimei tiek aicināti pievienoties Latvijas, Lietuvas, Igaunijas kosmētiķi un mediķi – visi, kam ir tuvas Rudolfa Weyergansa veselības un skaistuma saglabāšanas un atjaunošanas idejas.

SIA „Stella – A.B.” piedāvā:

 - Pastāvīgu sadarbību un mārketinga atbalstu;

 - High Care Centru un Studiju, licenzētu veselības un skaistumkopšanas uzņēmumu izveidošanu, sadarbību reklāmas jomā un dažādas citas priekšrocības;

 - Apmācību Latvijā - profesionālās pilnveides mācību centrā „Solve”, kur profesionāļiem ir iespējas izvēlēties un apgūt licenzētas programmas, kā arī regulāru kvalifikācijas paaugstināšanu Vācijā.

High Care Portugal Weyergans AG Espanol Weyergans AG Francais Weyergans AG English Weyergans AG Deutsch
High Care Magyarorszag High Care Österreich High Care Slovensko
High Care Croatia High Care Lietuva High Care Eesti High Care Slovenia HIgh Care Srbija i Crna Gora
High Care Makedonija

Rudolf  Weyergans jau ilgstoši pēta Celulīta īsto dabu. Ar savu izveidoto „Diferencētās celulīta terapijas” programmu viņš ir veicis apvērsumu celulīta ārstēšanā.


Ekskluzīvais Weyergans High Care izplatītājs Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, UK un Īrijā:
SIA „Stella – A.B.”
Vangažu iela 5, Rīga, LV-1024
Tel./ Fax: +371 67801165

stellabaltic@gmail.com
www.weyergans.lv

SIA „Stella – A.B.” pārstāvis Igaunijā:
Julia Šhirjajeva
Tel +372 56934988

weyergansestonia@gmail.com
@weyergansestonia

SIA „Stella – A.B.” pārstāvis Lietuvā:
II "Solvestela",  Svitrigailos 11a, III aukštas, 339 kab., Vilnius
Tel.  +370 69935677

solveprof@gmail.com
www.weyergans.lt


  weyergansbaltic


Copyright © 2005 Stella-A.B. All Rights Reserved. Made by GRAFTIK